Informacje ogólne:

 
W dniu 24.09.2017 r. na stadionie Gminnego Klubu Sportowego w Orłach odbył się XXXVI "Bieg Orła".
 
Organizatorami byli:
 
- Rada Gminy Orły
 
- Gminny Klub Sportowy w Orłach
 
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach
 
 
W XXXVI "Biegu Orła" udział wzięło 153 uczestników.
 

 

Wyniki:

 
 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2012 i młodsi - dziewczęta)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Gabriela Wota 2012 SP Kaszyce
2 Jagoda Gaweł 2012  
3 Julia Głuszak 2012 Przedszkole Orły
4 Milena Sękowska 2012 SP Małkowice
5 Marcela Paluszek 2012 Przedszkole Orły
6 Agata Gręda 2013 Przedszkole Orły
7 Diana Wach 2013 SP Małkowice
8 Łucja Piszczek 2013  
9 Liliana Nowotarska 2015  
10 Julia Nowak 2013 Przedszkole Sióstr Felicjanek - Przemyśl
11 Emilia Chuchła 2016  
12 Laura Buszka 2016  
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 12

 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2012 i młodsi - chłopcy)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Antoni Mroczka 2013 Przedszkole Orły
2 Filip Gudyka 2012 Przedszkole Orły
3 Wiktor Lach 2013 Przedszkole Orły
4 Gracjan Kapłon 2015  
5 Oliwier Przytuła 2013 Przedszkole Orły
6 Paweł Gancarz 2013  
7 Antoni Szczygieł 2014  
8      
9      
10      
       

Ilość startujących w biegu: 7

 

Bieg 100 m dziewcząt (ur. 2010 - 2011)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Emilia Chomka 2010 SP Orły
2 Amelia Bojarska 2010 SP Kaszyce
3 Julia Kuźniar 2010 SP Niziny
4 Julia Baran 2011 SP Orły
5 Zuzanna Serdyniecka 2010 SP Trójczyce
6 Anastazja Cwynar 2010 SP Tójczyce
7 Aleksandra Żyga 2010 SP Niziny
8 Amelia Mroczka 2010 SP Orły
9 Lena Wach 2010 SP Małkowice
10 Maja Bytnar 2010 SP Małkowice
11 Gabriela Sitko 2011 SP Niziny
12 Amelia Serdyniecka 2010 SP Trójczyce
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 12

 

Bieg 100 m chłopców (ur. 2010 - 2011)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Szymon Hop 2010 SP Orły
2 Wiktor Bobko 2010 SP Trójczyce
3 Michał Janusz 2010 SP Małkowice
4 Wojciech Cynk 2010 SP Małkowice
5 Norbert Słupek 2010 SP Niziny
6 Franciszek Mac 2010 SP Orły
7 Jan Kotowicz 2010 SP Orły
8 Dominik Paluszek 2011 SP Orły
9 Dawid Wojtaszek 2010 SP Kaszyce
10 Fabian Stasiła 2011 SP Kaszyce
11 Wiktor Anioł 2011 SP Orły
12      
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 11

 

Bieg 400 m dziewcząt (ur. 2008 - 2009)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Laura Jodłowska 2008 SP Orły
2 Emilia Gierałt 2008 SP Małkowice
3 Faustyna Szydłowska 2008 SP Trójczyce
4 Blanka Nowotarska 2008 SP Orły
5 Karolina Karuś 2008 SP Orły
6 Kinga Litwin 2008 SP Orły
7 Sara Strychacz 2008 SP Drohojów
8 Aleksandra Hundz 2008 SP Drohojów
9 Wiktoria Trybała 2008 SP Ujkowice
10 Michalina Lorenowicz 2009 SP Kaszyce
11 Martyna Lechocińska 2008 SP Kaszyce
12 Sara Buszka 2008 SP Kaszyce
13 Zuzanna Gręda 2009 SP Orły
14 Aniela Nowotarska 2009 SP Orły
15 Amelka Wielgosz 2008 SP Drohojów
16 Magdalena Barwińska 2009 SP nr 11 Stalowa Wola
17 Daria Balicka 2008 SP Trójczyce
18 Natalia Domagalska 2009 SP Drohojów
19 Laura Szpunar 2008 SP Niziny
20      
       

Ilość startujących w biegu: 19

 

Bieg 400 m chłopców (ur. 2008 - 2009)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Mikołaj Walankiewicz 2008 Zamiechów
2 Jakub Sus 2007 SP Zadąbrowie
3 Jakub Olejarska 2008 SP Zadąbrowie
4 Oskar Szmuc 2008 SP Orły
5 Marcin Baran 2009 SP Kaszyce
6 Franciszek Szczygieł 2008 SP Trójczyce
7 Miłosz Laska 2008 SP Orły
8 Filip Kopciuch 2009 SP Orły
9 Jan Pelc 2008 SP Niziny
10 Dawid Wróbel 2008 SP Niziny
11 Fabian Król 2009 SP Orły
12 Szymon Kowalski 2008 SP Ujkowice
13 Adrian Jakubina 2008 SP Trójczyce
14 Radosław Strychacz 2008 SP Drohojów
15 Szymon Mirocha 2009 SP Trójczyce
16 Kasieczka 2009 SP Walawa
17 Michał Stachowicz 2009 SP Orły
18 Jakub Gancarz 2009 SP Zadąbrowie
19 Maciej Gudyka 2009 SP Zadąbrowie
20      
       

Ilość startujących w biegu: 19

 

Bieg 500 m dziewcząt (ur. 2006 -2007)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Emilia Wielgosz 2006 SP Trójczyce
2 Wiktoria Strzyżewska 2006 SP Trójczyce
3 Kinga Bobko 2006 SP Trójczyce
4 Karolina Gaweł 2006 SP Orły
5 Karolina Strychacz 2007 SP Walawa
6 Gabriela Głuszak 2007 SP Orły
7 Martyna Łamasz 2007 SP Walawa
8 Marlena Matysko 2006 SP Orły
9 Paulina Baran 2007 SP Orły
10 Wiktoria Jucha 2007 SP Orły
11      
12      
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 10

 

Bieg 500 m chłopców (ur. 2006 - 2007)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Rafał Klinger 2006 SP Orły
2 Filip Perłak 2006 SP Małkowice
3 Jakub Ziobro 2006 SP Kaszyce
4 Maciej Grzegorzak 2006 SP Kaszyce
5 Patryk Lech 2006 Przemyśl
6 Jakub Gręda 2006 SP Orły
7 Kacper Gierałt 2006 SP Małkowice
8 Filip Ciuperny 2007 SP Walawa
9 Filip Barwiński 2007 SP nr 11 Stalowa Wola
10 Miłosz Woźniak 2007 SP Małkowice
11 Maciej Żyga 2006 SP Niziny
12 Grzegorz Cwynar 2006 SP Orły
13 Jakub Kazieczko 2007 SP Małkowice
14 Wiktor Czapla 2006 SP Trójczyce
15 Patryk Kurpyta 2006 SP Małkowice
16 Maciej Presnal 2007 SP Drohojów
17 Ksawery Jakubiszyn 2006  
18 Damian Baran 2007 SP Orły
19 Radosław Litwin 2006 SP Orły
20 Jarosław Sanocki 2007 SP Orły
21 Dawid Paluszek 2007 SP Orły
22 Kacper Rzepa 2006  
23 Patryk Kościk 2007 SP Małkowice
24 Hubert Hop 2007 SP Orły
25 Antoni Tokarczyk 2007 Nowy Sącz
       

Ilość startujących w biegu: 25

 

Bieg 900 m dziewcząt (ur. 2004 - 2005)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kamila Anioł 2004 SP Orły
2 Gabriela Woźniak 2005 SP Małkowice
3 Martyna Szczygieł 2004 SP Drohojów
4 Joanna Słabicka 2004 SP Orły
5 Nikola Lach 2005 SP Drohojów
6 Jagoda Rzepska 2005 SP Walawa
7 Martyna Węgrzyn 2004 SP Orły
8 Eliza Cioch 2005 SP Drohojów
9 Anna Wojdyła 2005 SP Orły
10 Aleksandra Grabowska 2004 GIM Orły
11 Aleksandra Janusz 2004 GIM Orły
12 Wiktoria Strychacz 2005 SP Drohojów
13 Malwina Kucaj 2005 SP Orły
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 13

 

Bieg 900 m chłopców (ur. 2004 - 2005)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Adrian Pempuś 2005 SP Orły
2 Konrad Barowicz 2004 SP Orły
3 Michał Cwynar 2004 SP Orły
4 Mateusz Król 2004 GIM Orły
5 Karol Wielgosz 2004 SP Kaszyce
6 Miłosz Sait 2004 SP Orły
7 Piotr Krupa 2005 SP Walawa
8 Sebastian Kuźniar 2005 SP Niziny
9 Dawid Sanocki 2005 SP Orły
10 Filip Lorenowicz 2005 SP Kaszyce
       

Ilość startujących w biegu: 10

 

Bieg 1500 m młodziczek (ur. 2001 - 2003)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Emilia Grabowska 2002 GIM Drohojów
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 1

 

Bieg 1500 m młodzików (ur. 2001 - 2003)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kacper Wielgosz 2001  
2 Marcin Słabicki 2002 GIM Orły
3 Maciej Sierant 2002 GIM Drohojów
4 Ernest Sait 2003 GIM Orły
5      
       

Ilość startujących w biegu: 4

 

Bieg 1500 m juniorek (ur. 1998 - 2000)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Monika Bereźnicka 2000 UKS Tempo 5 Przemyśl
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 1

 

Bieg 1500 juniorów (ur. 1998 - 2000)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1      
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: -

 

Bieg główny kobiet 1500 m

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1      
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: -

 

Bieg główny mężczyzn 3000 m

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kamil Motyka 1984 Jarosławska Grupa Biegania Sokół
2 Damian Cwynar 1995 Orły
3 Stanisław Piszczek 1979 Przemyśl
4 Jacek Wach 1984 Małkowice
5 Mirosław Lach 1973 Orły
6 Rafał Klinger 2006 Orły
7      
8      
9      
10      
       

Ilość startujących w biegu: 6

 

Bieg 1500 m seniorek (ur. 1972 i starsze)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Marta Cwynar 1974 Orły
2 Justyna Klutz - Motyka 1983 Jarosław
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 2

 

Bieg 3000 m seniorów (ur. 1972 i starsi)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Waldemar Fin - Szumowski 1960 Przemyśl
2 Tomasz Nykiel 1966 Przemyski Klub Biegacza
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 2