Informacje ogólne:

 
W dniu 26.05.2018 r. na stadionie Gminnego Klubu Sportowego w Orłach odbył się XXXVII "Bieg Orła".
 
Organizatorami byli:
 
- Rada Gminy Orły
 
- Gminny Klub Sportowy w Orłach
 
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach
 
 
W XXXVII "Biegu Orła" udział wzięło 170 uczestników.
 

 

Wyniki:

 
 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2013 i młodsi - dziewczęta)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Agata Gręda 2013 Orły
2 Diana Wach 2013 Małkowice
3 Zuzanna Sadowy 2013 Hnatkowice
4 Antonina Milanik 2014 Niziny
5 Łucja Piszczek 2013 Przemyśl
6 Oliwia Głuszak 2013 Orły
7 Nikola Ziętal 2013 Drohojów
8 Sylwia Wróbel 2014 Niziny
9 Zuzanna Zakielarz 2014 Buszkowice
10 Lena Michael 2014 Małkowice
11 Liliana Nowotarska 2015 Orły
12 Zuzanna Hawro 2014 Orły
13 Julia Ośmak 14.07.2016 Radymno
14 Lila Gudyka 2015 Orły
15 Alicja Musz 2014 Niziny
       

Ilość startujących w biegu: 15

 

Bieg 50 m przedszkolaków (ur. 2013 i młodsi - chłopcy)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Antoni Mroczka 2013 Orły
2 Wiktor Lach 2013 Orły
3 Oliwier Przytuła 2013 Orły
4 Jakub Ośmak 2014 Radymno
5 Gracjan Kapłon 2015 Niziny
6 Bartosz Jaroch 2014 Wyszatyce
7 Kamil Gancarz 2013 Skołoszów
8 Szymon Symerka 2013 Święte
9 Michał Pelc 2014 Niziny
10 Ignacy Sawuła 2013 Zadąbrowie
11 Gracjan Wota 2015 Kaszyce
12 Franciszek Pelc 2015 Niziny
13 Gabriel Madejowski 2013 Orły
14 Marceli Koszykowski 2015 Orły
15 Szymon Mroczka 2015 Niziny
16 Konrad Kapłon 03.02.2017 Niziny
17 Filip Grabowski 03.01.2017 Orły
18      
19      
20      
       

Ilość startujących w biegu: 17

 

Bieg 100 m dziewcząt (ur. 2011 - 2012)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Lena Kłosowska 2011 Radymno
2 Natalia Pempuś 2011 Żurawica
3 Martyna Frączek 2011 Żurawica
4 Gabriela Wota 2012 Kaszyce
5 Anna Ogonowska 2011 Przemyśl
6 Julia Baran 2011 Orły
7 Milena Sękowska 2012 Małkowice
8 Sabina Sałuka 2011 Trójczyce
9 Marcela Paluszek 2012 Orły
10 Gabriela Gaweł 2011 Małkowice
11 Zuzanna Kapłon 2011 Walawa
12 Natalia Czechowicz 2012 Niziny
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 12

 

Bieg 100 m chłopców (ur. 2011 - 2012)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Krystian Pempuś 2011 Żurawica
2 Michał Jaroch 2011 Wyszatyce
3 Dominik Paluszek 2011 Przedszkole Orły
4 Szymon Kluz 2012 Walawa
5 Szymon Boratyn 2012 Przedszkole Orły
6 Stanisław Sawuła 2011 Zadąbrowie
7 Wiktor Anioł 2011 Przedszkole Orły
8 Kamil Kuźniar 2012 Niziny
9 Michał Chomka 2011 Duńkowiczki
10 Bartosz Pelc 2012 Przedszkole Orły
11 Stanisław Konieczny 2012 Przedszkole Orły
12 Filip Gudyka 2012 Przedszkole Orły
13 Aleksander Kurasz 2012 Hnatkowice
14 Ksawery Chuchła 2012 Kosienice
15      
       

Ilość startujących w biegu: 14

 

Bieg 400 m dziewcząt (ur. 2009 - 2010)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Klaudia Ziętal 2010 SP Drohojów
2 Lena Piotrowska 2010 SP Orły
3 Lena Wach 2010 SP Małkowice
4 Emilia Chomka 2009 SP Orły
5 Maja Czajkowska 2010 SP Orły
6 Emilia Czechowicz 2010 SP Niziny
7 Zuzanna Gręda 2009 SP Orły
8 Julia Kuźniar 2010 SP Niziny
9 Zuzanna Cwynar 2010 SP Trójczyce
10 Amelia Mroczka 2010 SP Orły
11 Antonina Sawicka 2009 SP Walawa
12 Daria Sobek 2010 SP Niziny
13      
14      
15      
       

Ilość startujących w biegu: 12

 

Bieg 400 m chłopców (ur. 2009 - 2010)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Fabian Król 2009 SP Orły
2 Miłosz Leszczuk 2009 SP Zadąbrowie
3 Szymon Hop 2010 SP Orły
4 Maksymilian Demeńczuk 2009 SP Orły
5 Mateusz Jucha 2009 SP Małkowice
6 Kacper Leja 2009 SP Zadąbrowie
7 Dawid Pieczonka 2010 SP Orły
8 Maksymilian Sawuła 2010 SP Zadąbrowie
9 Igor Filipczak 2010 SP Małkowice
10 Jakub Gancarz 2009 SP Zadąbrowie
11 Wiktor Bobko 2010 SP Trójczyce
12 Franciszek Mac 2010 SP Orły
13 Michał Stachowicz 2009 Małkowice
14 Piotr Gancarz 2010 Skołoszów
15 Maciej Gudyka 2009 SP Zadąbrowie
       

Ilość startujących w biegu: 15

 

Bieg 500 m dziewcząt (ur. 2007 -2008)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Laura Jodłowska 2008 SP Orły
2 Emilia Gierałt 2008 SP Małkowice
3 Blanka Nowotarska 2008 SP Orły
4 Hanna Szczygieł 2007 SP Orły
5 Victoria Badura 2007 SP Niziny
6 Weronika Sałuka 2007 SP Tójczyce
7 Gabriela Głuszak 2007 SP Orły
8 Karolina Kapłon 2008 SP Walawa
9 Karolina Strychacz 2007 SP Walawa
10 Anna Bereźnicka 2008 SP Zadąbrowie
11 Martyna Łamasz 2007 SP Walawa
12 Faustyna Szydłowska 2008 SP Trójczyce
13 Wiktoria Baran 2007 SP Orły
14 Kinga Czajkowska 2007 SP Orły
15 Emilia Frączek 2007 SP Żurawica
16 Natalia Milczanowska 2008 SP Orły
17 Laura Szpunar 2008 SP Niziny
18 Kinga Litwin 2008 SP Orły
19      
20      
       

Ilość startujących w biegu: 18

 

Bieg 500 m chłopców (ur. 2007 - 2008)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Arkadiusz Ratuszniak 2007 SP Trójczyce
2 Mikołaj Walankiewicz 2008 SP Zamiechów
3 Damian Baran 2007 SP Orły
4 Grzegorz Kasprzyk 2008 SP Drohojów
5 Patryk Szybiak 2007 SP Małkowice
6 Jarosław Sanocki 2007 SP Orły
7 Miłosz Laska 2008 SP Orły
8 Stanisław Romański 2008 SP Orły
9 Krystian Szablan 2008 SP Przemyśl
10 Patryk Kościk 2007 SP Małkowice
11 Hubert Hop 2007 SP Orły
12 Dawid Wróbel 2008 SP Niziny
13 Dawid Paluszek 2007 SP Orły
14 Julian Mach 2008 SP Orły
15 Mateusz Nikholz 2007 SP Niziny
16 Jan Pelc 2008 SP Niziny
17 Michał Niżnik 2008 SP Małkowice
18 Kacper Chuchła 2008 SP Kosienice
19 Paweł Sitko 2007 SP Niziny
20      
       

Ilość startujących w biegu: 19

 

Bieg 900 m dziewcząt (ur. 2005 - 2006)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Julia Szczepanik 2005 Przemyśl/UKS Tempo 5
2 Zuzanna Nizio 2005 Ostrów/UKS Tempo 5
3 Martyna Sękowska 2005 SP Małkowice
4 Milena Szymczyszyn 2006 Rożubowice/UKS Tempo 5
5 Oliwia Papiernicka 2005 SP Horyniec Zdrój
6 Nikola Lach 2005 SP Drohojów
7 Karolina Gaweł 2006 SP Orły
8 Zuzanna Kluz 2006 SP Walawa
9 Emilia Wielgosz 2006 SP Trójczyce
10 Aleksandra Musz 2005 SP Niziny
11 Aleksandra Kościak 2005 SP Niziny
12 Kinga Bobko 2006 SP Trójczyce
13 Anna Mazur 2005 SP Niziny
14 Gabriela Nowak 2006 SP Walawa
15      
       

Ilość startujących w biegu: 14

 

Bieg 900 m chłopców (ur. 2005 - 2006)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Adrian Pempuś 2005 Orły/UKS Tempo 5
2 Konrad Boratyn 2005 SP Orły
3 Rafał Klinger 2006 Orły/UKS Tempo 5
4 Krystian Matysko 2005 SP Orły
5 Bartosz Wach 2006 SP Drohojów
6 Patryk Lech 2006 Przemyśl
7 Mateusz Farbaniec 2005 SP Trójczyce
8 Grzegorz Cwynar 2006 SP Orły
9 Kacper Gierałt 2006 SP Małkowice
10 Kacper Półtorak 2006 SP Małkowice
11 Sebastian Kuźniar 2005 SP Niziny
12 Konrad Boratyn 2006 SP Orły
13 Filip Kijanka 2005 SP Niziny
14 Dawid Sanocki 2005 SP Orły
15 Karol Choma 2005 SP Orły
16 Kacper Brzezicki 2006 SP Niziny
17 Michał Sitko 2005 SP Niziny
18      
19      
20      
       

Ilość startujących w biegu: 17

 

Bieg 1500 m młodziczek (ur. 2002 - 2004)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kamila Anioł 2004 Orły/UKS Tempo 5
2 Oktawia Kamińska 2004 Rożubowice
3 Joanna Słabicka 2004 Orły
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 3

 

Bieg 1500 m młodzików (ur. 2002 - 2004)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kamil Łysik 2002 Orły
2 Marcin Słabicki 2002 Orły
3 Piotr Bereźnicki 2003 Orły/UKS Tempo 5
4 Konrad Barowicz 2004 Orły
5 Michał Cwynar 2004 Orły
6 Cyprian Kapłon 2004 Orły
7 Miłosz Sait 2004 Orły
8 Ernest Sait 2003 Orły
9      
10      
       

Ilość startujących w biegu: 8

 

Bieg 1500 m juniorek (ur. 1999 - 2001)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1      
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: -

 

Bieg 1500 juniorów (ur. 1999 - 2001)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Kacper Wielgosz 2001 Niziny
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 1

 

Bieg główny kobiet 1500 m

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Marta Cwynar 1974 Orły
2 Agnieszka Lach 1978 Orły
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: -

 

Bieg główny mężczyzn 3000 m

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Stanisław Piszczek 1978 Przemyśl
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 1

 

Bieg 1500 m seniorek (ur. 1973 i starsze)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1      
2      
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: -

 

Bieg 3000 m seniorów (ur. 1973 i starsi)

       
Miejsce Imię i nazwisko Rok urodzenia Szkoła/Klub
1 Tomasz Nykiel 1966 Przemyski Klub Biegacza
2 Mirosław Lach 1973 Orły
3      
4      
5      
       

Ilość startujących w biegu: 2